768x90

JUSTİN TV İLE BEŞİKTAŞ'TA GÜNDEM-24.09.2016 JUSTİN TV İLE BEŞİKTAŞ'TA GÜNDEM-24.09.2016Sürpriz Demba Ba Ziyareti Ve İddialı Skor Tahmini!

1-1073

Eski Beşiktaşlı oyuncu Demba Ba, Ümraniye de takım arkadaşları ile bir araya geldi. Tecrübeli futbolcu derbi maçı öncesinde çok iddialı bir skor tahmininde bulundu…

Galatasaray maçı öncesinde eski takımını ziyaret eden Demba Ba, arkadaşları ile bir araya geldi.

Beşiktaş‘ın eski oyuncusu Demba Ba, takım arkadaşları ile buluşmasında arkadaşlarına moral verdi. Chelsea‘dan Beşiktaş’ın renklerine katılan ve daha sonra Çin’e satılan Demba Ba‘nın bu sürpriz ziyaretinin nedeni ise ayağının kırık olması. Sakatlığı nedeni ile İstanbul’a gelen Demba Ba, eski takımını unutmayarak, takım arkadaşları ile görüştü. Takımın son idmanında yer alan ve izleyen Ba, takım arkadaşları ile sohbet ederken aynı zaman da Fikret Orman, Şenol Güneş ve diğer yönetim ekibinden olan isimler ile de konuştu.

Derbi de tribünde takımını destekleyeceğini açıklayan Demba Ba, skor tahmininde de bulundu. 3-1’lik skor galibiyetini Beşiktaş adına sunan yıldız oyuncu, farklı bir tahmin de bulundu…

Metin Albayrak Mario Gomez Hakkında Açıklamalar Da Bulundu

gomez-42

Kara Kartal‘ın basın sözcüsü Metin Albayrak, Radyo Spor‘ açıklamalar da bulundu…

Siyah Beyazlı yönetici isim kadrosunda yer alam Metin Albayrak, kendisine yöneltilen Mario Gomez sorusuna kesinkes bir cevap verdi: ”Mario Gomez‘in dönmesi söz konusu değil. O konu daha da açılmaz.”

Radyo Spor‘a açıklamalar da bulunan Metin Albayrak‘ın açıklaması tam olarak şöyle oldu: ”Gomez‘in dönmesi söz konusu değil. Bir sayfa kapandı, bir sayfa açıldı. Futbolcularımızdan memnunuz. Talisca sezon sonunda isterse kalır. Aboubakar 1 sene kiralık. Beşiktaş’ta layık şekil de oynuyorlar.”

Derbi konusunda da açıklama yapmayı ihmal etmeyen Metin Albayrak: ”İnşallah tatsız olay yaşanmayan güzel bir derbi olur. Biz, galip geleceğimize inanıyoruz.” cümlelerini ihtiva etti.

Beşiktaş'ın Muhtemel Kadrosu...

bjk_gs_1-4

Beşiktaş teknik direktörü Şenol Güneş, maç öncesinde de hala kadro arayışına devam ediyor. Defans bölgesinde Gökhan Gönül- Marcelo- Tosic ve Caner‘i kullanan teknik adam, diğer bölgeler de ise hala arayışta. 

Şenol Güneş‘in kale de kullanmak istediği isim, onu muallakta bırakan durumlar arasında yer alıyor. Ligin ilk iki maçında kale de yer alan Tolga Zengin, daha sonradan Fabricio‘nun kaleye geçmesi ile yerini bırakmak zorunda kalmıştı. Derbi maçı için ilk olarak tercihinin Tolga Zengin olacağını belirten Şenol Güneş, taraftarın Tolga’ya tepkili olmasından dolayı biraz ihtiyatlı davranmanın daha doğru olacağını da düşünüyor.

Son maçlar da dikkatleri sürekli olarak üstüne çekmeyi başaran isim olan Talisca, derbi maçı içerisinde de adından söz ettirecek olan isimler arasında yer alacak gibi duruyor. Talisca‘nın kadro da yer alacağı bilgisi yer alan durum olurken, teknik adamın muallakta kaldığı noktalar olan Gökhan İnler- Oğuzhan konusunda herhangi bir net bilgi şimdilik bulunmuyor.

Forvet arkası olarak hücum hattını son sürat ileri çeken Şenol Güneş, Quaresma- Talisca- Olcay Şahan üçlüsünü oynatacak.

 

JUSTİN TV İLE BEŞİKTAŞ'TA GÜNDEM-24.09.2016 ile Benzer Yazılar:

970x90

Son Yorumlar600x120

close


120x600

close