768x90

JUSTİN TV İLE BEŞİKTAŞ'TA GÜNDEM-09.25.2016 JUSTİN TV İLE BEŞİKTAŞ'TA GÜNDEM-09.25.2016Fikret Orman’ın Derbi Maçı Sonrasında Yaptığı Açıklamalar

orman-24

Fikret Orman derbi sonrasında yöneltilen sorulara cevap verdi ve bazı açıklamalar da bulundu…

Spor Toto Süper Lig‘in 5. hafta maçları arasında yer alan Beşiktaş-Galatasaray derbisi, 2-2 sonuçlandı. Saha da her ne kadar daha iddialı taraf Beşiktaş olsa da, karşısında dirençli bir hırslı bir takım gören Kara Kartal, maçın ilk zamanlarında saha da adeta çözüldü. İlk yarıdan sonra ise yeniden uyanan Beşiktaş, durumu beraberliğe kadar taşımayı başardı ve en azından bir puanı aldı.

Fikret Orman da maç sonrasında bazı açıklamalar da bulundu ve kendisine yöneltilen sorulara cevap verdi. Kazanmak istediklerini ancak bazı hataların buna engel olduğunu belirterek konuşmaya başlayan Orman: ”Beşiktaş her zaman maçı kazanabileceğini ortaya koydu. Üzüldük açıkçası, yenmek istiyorduk. Keşke kazanabilseydik. Son dakika da Quaresma atsaydı iyi olacaktı.” cümlelerini kullandı.

Her maçtan sonra sürekli olarak hakem konusunda muzdarip olan taraf olan Beşiktaş, bu maçta da hakemin belli başlı hatalarına kurban gitti ve maç sonrasında basın mensupları bu konu da Fikret Orman’a soru yönelttiler, Orman’ın cevabı ise şöyle oldu: ”Hakemler ile ilgili yorum yapmıyorum. Hakemler ile alakalı rakiplerimiz yeteri kadar yorum yapıyorlar, onlar yaparlar.”.

Maç içerisinde Galatasaray‘ın file bekçisi Muslera‘nın zaman geçirdiği ve zaman çaldığı ile ilgili bir soruya Fikret Orman: ”Futbol içerisinde olan şeyler bunlar. Rakip takım kazanmak istiyordu ve kazanmak için de zaman çalar.” cevabını verdi.

Derbi De Sneijder’in Bu Pozisyonu Siyah Beyazlı Taraftarları İsyan Ettirdi!

10-2156

Derbinin ilk golüne vesile olan Sneijder‘in köşe vuruşu, Beşiktaş taraftarını isyan ettiren konu oldu. Sosyal Medya da ve taraftarlar arasında oldukça yüksek reaksiyonlara neden olan bu pozisyonun sağlıklı yorumları daha sonradan Lig TV de yayımlanan Maraton programında cevap buldu…

Galatasaray‘ın ilk golünü bulmasına vesile olan Sneijder‘in köşe vuruşu sırasında kural ihlalinin olduğunu iddia eden siyah beyazlı taraftar kitlesi, adeta isyan etti. Topun çeyrek daireye değmediği konusunda iddiaları olan taraftarların tepkisi büyük oldu.

Beşiktaş ve Galatasaray‘ın karşılaşmasında belki de en çok dikkat çeken ve tepki toplayan olay olan köşe vuruşu ihlali, maç sırasında olduğu kadar aynı zaman da sosyal medyada da oldukça çok tartışılan konu oldu.

Televizyon başında ki taraftarların tepkilerine kural ihlalinin kesin olduğu gözlemi yapılsa da daha sonradan Lig TV de yayımlanan Maraton programında bu konu özel olarak ele alındı ve konu ile ilgili yorumlar da yapıldı. Yakın temas görselleri sonucunda Sneijder‘in kural ihlali yapmadığı sonucuna ulaşan yorumcular, herhangi bir sorun görmediler.

JUSTİN TV İLE BEŞİKTAŞ'TA GÜNDEM-09.25.2016 ile Benzer Yazılar:

970x90

Son Yorumlar600x120

close


120x600

close