768x90

JUSTİN TV İLE FENERBAHÇE'DE GÜNDEM-26.09.2016 JUSTİN TV İLE FENERBAHÇE'DE GÜNDEM-26.09.2016Pierre Van Hooijdonk’un Oğlunun Attığı Şaşırtıcı Tweet

316

Bir zamanlar Fenerbahçe de forma giyen isim olan Pierre Van Hooijdonk, oğlunun attığı tweetile akla gelen isim oldu. Pierre’nin oğlu Sydney’in atmış olduğu tweetise oldukça dikkat çekiciydi. Tweetde hedef alınan kişi ise Van Persie oldu…

Fenerbahçe de bir zamanlar unutulmaz anlar yaşayan Hollanda asıllı oyuncu Pierre Van Hooijdonk, uzun bir aradan sonra oldukça farklı bir şekil de akıllara geldi. Oğlu Sydney, atmış olduğu tweet ile hem eski oyuncuyu hatırlamamıza yardımcı oldu hem de takım da yer alan ancak yer almayan bir oyuncuyu da hepimize hatırlatmış oldu.

Babasının izinden giden ve kendisi de futbolcu olan Sydney, şu anda Hollanda Ligi takımları arasında yer alan NAC Breda‘nın U17 alt yapısında oynuyor. Sosyal medya hesabından atmış olduğu tweet ile kendisini daha yakından tanımamıza vesile olan Sydney, paylaştığı cümle ile de şaşırttı: ”Van Persie bu sene çok formda lol 😛 :P”.

Bu atılan tweetin kokusu daha sonradan çıktı ki Hollanda basınında her iki oyuncunun arasının açık olduğu bilgisi herkes tarafından biliniyormuş. Uzun bir zamandır süren bu iletişimsizlik, küçük yaştakilere de sıçramış gibi duruyor.

Dick Advocaat Maçtan Sonra Bazı Açıklamalar Da Bulundu

313

Sarı Lacivertli ekibin kazanmak zorunda oldukları maç olan Gaziantepspor maçının ardından, Fenerbahçe‘nin Hollanda asıllı teknik direktörü, 2-1’lik gakibiyet skoru ile ilgili açıklamaları…

Fenerbahçe‘nin yeni yeni toparlanma dönemine girdiklerini göz önünde bulundurarak, 2-1’lik galibiyetin puanı gerçekten de takım ve taraftar adına son derece önemli bir puan olurken, takımın bitirici vuruşlarda ki eksikliği dikkatleri çekmedi değil.

Maçtan sonra mikrofon uzatılan isim olan Dick Advocaat de maç ile ilgili bazı açıklamalar da bulundu:

”Hak ettiğimiz bir galibiyetti. Çok pozisyona girdik. İlk yarıda ki oyun içi ”Harika” diyebilirim. Gol pozisyonu fazlası ile üretip, rakibe vermedik. Son pasları ise bir türlü veremedik. 2. yarı da tempo da sıkıntı yaşadık. Maç 1-0 gittiği zaman rakibin direnci kırılmıyor. İki ya da üçüncü golü bulsaydık noktayı koyacaktık.”

 Van Persie Sorusu…

Maçtan sonra elbette sırra kadem basan isim olan Van Persie ile ilgili de soruların gelmesi üzerine bir açıklama yapan teknik adam: ”Van Persie fiziksel kondisyonerimiz ile çalışıyor. Daha iyi forma gelebilmek için elinden geleni yapıyor. Zaman meselesi…” cümlelerine yer verdi.

 Feyenoord Maçı Sorusu…

Önlerinde Feyenoord gibi güçlü bir takımın yer aldığını da ihtiva eden Dick Advocaat: ”Her zaman zor fikstür sorusunu soruyorsunuz, her maç zordur. Bu iş böyle. Heyecan verici bir karşılaşma bizi bekliyor. Eğer ilk yarıda ki gibi oynarsak Feyenoord‘a zor anlar yaşatırız.” dedi.

 

JUSTİN TV İLE FENERBAHÇE'DE GÜNDEM-26.09.2016 ile Benzer Yazılar:

970x90

Son Yorumlar600x120

close


120x600

close