768x90

JUSTİN TV İLE BEŞİKTAŞ'TA GÜNDEM-26.09.2016 JUSTİN TV İLE BEŞİKTAŞ'TA GÜNDEM-26.09.2016Gökhan Töre’ye Eleştiri Yağmuru!

1-1082

West Ham United forması giyen eski Beşiktaş oyuncusu olan Gökhan Töre, sosyal medya da göstermiş olduğu tavır ile İngiliz basınında hedef alınan ve eleştirilen isim oldu…

İngiliz basınına konu olan Gökhan Töre, sosyal medya da göstermiş olduğu tavır neticesinde eleştiri yağmuruna tutuldu.

Son zamanlar da West Ham forması içerisinde ilk 11 de yer alamayan Gökhan Töre, sosyal medyadan Beşiktaş-Galatasaray maçı adına siyah beyazlı ekibe başarılar dileyince, bu durum İngiliz basınının gözünden kaçmadı.

Satın alma opsiyonu ile sezon sonuna kadar kiralanan isim olan Gökhan Töre, yeni kulübüne gittiğinden beri hiç takımı ile ilgili bir şey paylaşmayınca, İngiliz basını Beşiktaş maçı öncesi eski takımına atmış olduğu tweetden, bazı anlamlar çıkardı. Yeni takımı ile ilgili hiçbir paylaşım yapmadığını söyleyen basın, Töre’nin yeni West Ham‘ı önemsemediğini söyledi.

Paylaşım üzerine yalnızca İngiliz basınının baskıcı politikası değil aynı zaman da takımın da bu baskısı devam eden durum oldu. West Ham‘ın kendi evinde 3-0 kaybetmiş olduğu maç da oyuncu ilk 18’lik kadro da bile yer almadı.

 Galatasaraylı Taraftarların Vodafone Arena Da Bıraktıkları Hasar Onarıldı

11-2277

Bazı Galatasaraylı taraftar kitlesinin Vodafone Arena da yapmış oldukları hasar onarıldı. Taraftarların verdikleri hasarlar genellikle lavabo ve tribünler oldu…

5 sezon aradan sonra derbi yasağının kalkması ile sarı kırmızılı taraftarların Dolmabahçe de takımlarını destekleme imkanlarına kavuşması, maddi anlam da oldukça yıkıcı oldu. Süper Lig’in 5. hafta maçları arasında yer alan Beşiktaş-Galatasaray derbisinin ardından, Vodafone Arena da oldukça yüksek maddi hasarlar çıktı. Bir grup kendini bilmez Galatasaraylı taraftarın saha da yer alan koltuklara, lavabolara ve yangın tüplerine zarar verdikleri ortaya çıktı. Konu ile ilgili gerekli bilgilerin güvenlik kamerası ile tespit edilmesinden sonra ortaya çıkan maddi bilanço 6 bin TL olurken, hasar rapor TFF‘ye gönderildi.

Daha önce ki zamanlar da olduğu gibi takım taraftarlarının birbirlerine zarar vermemeleri, her iki camiayı da sevindiren durum olurken, Vodafone Arena da meydana gelen bu maddi hasar TFF aracılığı ile Galatasaray kulübünden tahsil edilecek. Zaten kısa bir süre içerisinde de sahanın hasarlarının giderildiği bilgisi de geldi.

Beşiktaş’tan Dinamo Kiev Maçı Biletleri Açıklaması

taraftar_yeni-19

Beşiktaş-Dinamo Kiev maçı bilet fiyatları belli oldu…

 Şampiyonlar Ligi‘nde Beşiktaş‘ın rakibi olan Dinamo Kiev mücadelesi adına bilet fiyatları belli oldu. Maç da kağıt bilet satışı geçerli olmayıp Passolig uygulaması kullanılacak. 

Beşiktaş yönetimi tarafından yapılan açıklama ise şöyle:

Dinamo Kiev karşılaşmasına bilet satın almak isteyen taraftarlarımız, biletlerini Vodafone Arena bilet gişesi, www.passo.com.tr internet portalından, N’Kolay satış noktaları ve 0850 724 33 44 numaralı çağrı merkezinden alabilirler.”

Maçlara gidemeyecek olan arkadaşlarımız için ise Justin TV‘den size bir açıklama: ”Beşiktaş-Dinamo Kiev maçıJustin TV bünyesinde ücretsiz olarak izleyebilirsiniz.”

JUSTİN TV İLE BEŞİKTAŞ'TA GÜNDEM-26.09.2016 ile Benzer Yazılar:

970x90

Son Yorumlar600x120

close


120x600

close