768x90

JUSTİN TV İLE GALATASARAY'DA GÜNDEM-26.09.2016 JUSTİN TV İLE GALATASARAY'DA GÜNDEM-26.09.2016Podolski Takım İle Birlikte Çalıştı

408

Galatasaray‘ın Beşiktaş derbisinden sonra Podolski‘nin takım ile birlikte idmalar da yer alması dikkatleri üzerine çekti…

Gelecek hafta ile birlikte Antalyaspor maçında mücadele verecek olan Galatasaray da çalışmalar son sürat devam ediyor. Antalyaspor‘u evinde ağırlayacak olan Galatasaray, 3 puanın sahibi olmak istiyor.

Florya Metin Oktay Tesisleri‘nde basına açık olarak idman veren Hollandalı teknik adam, sakatlığı düzelen Podolski‘yi de çalışmalara dahil etti.

Antrenman dağınık olarak başladı ve en son da çift kale maç ile sona erdi. Beşiktaş maçında ilk 11 de yer alan oyuncular yenilenme çalışmaları yaparken, diğer takım oyuncuları ısınma turundan sonra hemen pas, taktiksel ve bireysel çalışmalarına döndüler. En sonda da ikiye ayrılan takım karşılıklı olarak çift kale maç yaptı.

Sarı Kırmızılı ekip içerisinde bazı isimler takımdan ayrı olarak çalışmalarını sürdürdü. Takımdan ayrı olarak çalışan Serdar Aziz, havuz da koşma çalışmalarını yaparken, Hollandalı Nigel De Jong da kuvvetlenme çalışmalarını sürdürdü.

Takım da sakatlığı bulunan ve yeni bir isim olarak bu transfer sezonunun son demlerine doğru takım da kendisine yer bulan İzlanda asıllı Kolbeinn Sigthorsson da, kuvvetlenme çalışmasından sonra takım doktorundan özel iğne tedavisi gördü.

Sarı Kırmızılı ekibin önünde yer alan maç için olan çalışmaları bir günlük izin ardından 27 Eylül Salı günü devam edecek.

Selçuk İnan’ın Anlamlı Ziyareti

300

Sarı kırmızılı ekibin kaptanı olan tecrübeli futbolcu Selçuk İnan, takdire şayan bir ziyaret gerçekleştirdi…

Galatasaray ekibinin kaptan görevinde yer alan Selçuk İnan, oldukça anlamlı bir ziyaret gerçekleştirdi. İzmir Tepecik Araştırma Hastanesinde tedavi gören lösev hastası Galatasaray taraftarı olan Onur ile görüşen Selçuk İnan, gönülleri fethetti. Onur’un en büyük hayalinin kendisi ile tanışmak olduğunu öğrenen Selçuk, daha fazla vakit kaybetmeden hayranını ziyaret etti.

Selçuk İnan antrenmanından hemen sonra ilk uçağa binerek Onur’un yanına gitti ve taraftarı ile bir araya geldi. Akşam saatlerinde İstanbul’a geri dönen Selçuk İnan, Onur adına da bir imzalı fotoğraf bıraktı.

Galatasaray’dan Derbi Teşekkürü!

299

Köklü geçmişleri ile her zaman Türkiye Ligi‘nde saygıyı hak eden isimler olan Beşiktaş ve Galatasaray, son oynadıkları maç ile de saha da yaşanan birlik ve beraberlik atmosferiyle tebrikleri hak etti…

Ülkemiz de yaşanan son olaylardan sonra insanların birlik ve beraberliğe olan özlemi her yer de reaksiyon veren durum olurken bu durum sahalara da yansıyor. Özellikle Beşiktaş ve Galatasaray derbisinin önce ki yıllara nazaran çok daha sakin ve birlik beraberlik atmosferi ile geçmesi, gönülleri fetheden durum oldu.

  Bu durum üzerine gelen diğer bir haber ise Galatasaray kulübünden derbi maçı sonrası yapılan açıklamalar oldu. Maç sonrası yapılan açıklamalarda sarı kırmızılı ekibin Beşiktaş‘a teşekkür ettiği bildirildi. Teşekkürün konusu ise elbette saha da yer alan birlik ve beraberlikti. 

 

JUSTİN TV İLE GALATASARAY'DA GÜNDEM-26.09.2016 ile Benzer Yazılar:

Etiketler:

970x90

Son Yorumlar600x120

close


120x600

close