768x90

JUSTİN TV İLE BEŞİKTAŞ'TA GÜNDEM-27.09.2016 JUSTİN TV İLE BEŞİKTAŞ'TA GÜNDEM-27.09.2016Metin Albayrak’tan Gelen Eleştirilere Yanıt Ve Bazı Önemli Açıklamalar

albayrak-6

Beşiktaş yönetiminden gelen eleştirilere yanıt geldi…

Siyah Beyazlı yönetim ekibin sözcüsü Metin Albayrak, Beşiktaş adına olan hedeflerini dile getirdi ve takımının Avrupa da en büyük ilk 10 takım arasında yer almasını sağlamak adına çalıştıklarını belirtti.

Albayrak‘ın yaptığı açıklamalar da Vodafone Arena‘ya olan önem vurgulanırken, Vodafone Arena ile Beşiktaş‘ın kaderinin artık çok daha farklı olacağı ve kulübün tarihinin değişeceği cümleleri yer aldı: “Avrupa yolunda bir Beşiktaş yapmak istiyoruz. Hedefimiz Türkiye’de sürekli şampiyon olan Avrupa’da da 10 takım içinde yer alan bir Beşiktaş oluşturmak. Bunun gerçekleşmesi ve yıldız futbolcuları getirmek için gelir olması lazım. Bizim gelirlerimiz içinde en önemlisi stadyum geliri. İnönü Stadı hepimiz için çok değerliydi ancak orayla Vodafone Arena’nın farkı geceyle gündüz gibi.”.

Derbi maç hakkında da açıklamalarını sunan Albayrak, özellikle takımının son derece başarılı bir şekil de mücadele ettiğini ve geri galibiyeti kıl payı kaçırdıklarını ihtiva etti. Basın sözcüsü açıklamasına şöyle devam etti: “İyi oynarken kötü bir gol yedik. Kornerden kendi hatamızla kalemizde gördüğümüz gol dengemizi bozdu. İkinci gol de gelince devreye moralsiz girdik. Bu moral bozukluğu tribünlere de yansıdı fakat ikinci yarıda müthiş bir geri dönüş yaşadık. Futbolcularımız büyük bir özveriyle geri dönüş yaptı. Hepsi top kapabilmek için yerlerde süründüler. Kendi adıma uzun zaman sonra en zevkli ikinci yarıyı izledim. İkinci yarıda maçı kazanma derecesinde pozisyonlara girdik, kazanabilirdik. Lig bir maraton. Moral bozmaya gerek yok. Çünkü moral bozulacak bir futbol oynamadık. Sahada galibiyeti isteyen Beşiktaş vardı. Kazanmayı çok istedik.”.

Son olarak da Galatasaraylı taraftarları ağırladıklarından dolayı mutlu olduklarını ve ondan daha önemlisi önce ki maçlara nazaran hiçbir olayın yaşanmamış olmasının, yönetim adına ve herkes adına mutluluk verici olduğunu dillendirdi: “Biz bu yasağın kaldırılması için çok çaba sarf ettik. Kazasız belasız güzel bir sonuca ulaştık. Yönetenlerin söylemleri çok önemli. Söylemler yukarıdan aşağı sirayet eder. Yönetenler iyi niyetli olursa sonucu da iyi olur. Beşiktaş olarak hep pozitif mesajlar vermeye çalışıyoruz. Hakkımız yendiğinde de hakemler hata yaptığında da kibarca, kimseyi suçlamadan hakkımızı arıyoruz. Galatasaray’ı güzel bir şekilde ağırlayıp, uğurladık.”.

Beşiktaş-Dinamo Kiev İle Maçı Ne Zaman?

sampiyonlar_ligi-7

28 Eylül çarşamba günü Beşiktaş‘ın Dinamo Kiev karşısında olacak olan sınavını Justin TV içerisinden izleyebilirsiniz…

6 sezonluk bir aradan sonra Şampiyonlar Ligi‘nde kendisine yer bulan siyah beyazlı ekip, Benfica maçında almış olduğu değerli 1 puandan sonra şimdi de Ukrayna Ligi ekibi olan Dinamo Kiev karşısında puan arayışında olacak. Maçtan 3 puan alarak grupta yerini korumak isteyen Kara Kartal, dişli bir rakip ile karşı karşıya gelecek.

Dinamo Kiev, ilk maçında Napoli ile karşı karşıya gelmiş, ancak 1-0 öne geçtiği maçta 2-1 yenik duruma düşmüştü…

JUSTİN TV İLE BEŞİKTAŞ'TA GÜNDEM-27.09.2016 ile Benzer Yazılar:

970x90

Son Yorumlar600x120

close


120x600

close