768x90

JUSTİN TV İLE FENERBAHÇE'DE GÜNDEM-27.09.2016 JUSTİN TV İLE FENERBAHÇE'DE GÜNDEM-27.09.2016Volkan Demirel: ”…Osmanlı ve Feyenoord bizi haşat eder.”

516

Fenerbahçe‘nin file bekçisi Volkan Demirel, Gaziantepspor maçında devre arasında soyunma odasında takım arkadaşlarına adeta isyan etti. Kaçan gollerin faturasının Feyenoord maçında ve Osmanlı da çok daha ağır olacağını belirten file bekçisi ”…Osmanlı ve Feyenoord bizi haşat eder.” cümlelerini ihtiva etti…

Fenerbahçe‘nin 2-1 kazanmış olduğu Gaziantepspor maçında önemli bir haber ulaştı. Sarı Lacivertli ekibin deneyimli kalecisi ve kaptanı Volkan Demirel‘in devre arasında soyunma odasında oyuncularına isyan ettiği bildirildi. Kaçan gollerin sayıca fazla olması ve son vuruşun sürekli olarak eksik olmasından dolayı şikayetçi olan kaptan, önlerinde yer alan Feyenoord ve Osmanlı maçında bu gibi durumların tekrar etmesinin, takım adına son derece ağır olacağını belirtti.

Tecrübeli kaptanın özellikle bir cümlesi gerçekten dikkatleri üstüne çekmeye yetti. Koridor da sinirli bir şekil de yürürken aniden arkasını dönen Volkan Demirel‘in: ”Pozisyona giriyorsunuz giriyorsunuz atamıyorsunuz. Böyle devam ederseniz hem Osmanlı hem de Feyenoord bizi haşat eder.” isyanı şaşırttı.

Koridor da başlayan bu isyanın soyunma odasında da oyunculara yönelik olarak devam ettiği de açıklandı…

Dirk Kuyt’ın Fenerbahçe Açıklamaları

304

Feyenoord formasında emek veren Dirk Kuyt, Fenerbahçe ile olacak olan maçtan önce açıklamalar da bulundu: ”Fenerbahçe ile oynayacak olmam çok güzel bir his.”…

Fenerbahçe‘nin eski oyuncusu Dirk Kuyt, Feyenoord forması ile Fenerbahçe karşısında yer alacağı maç öncesinde bazı açıklamalar da bulundu.

Genel olarak, eski takımına karşı oynamanın zor olacağını fakat oldukça güzel bir his olacağını belirten Hollanda asıllı tecrübeli futbolcu, İstanbulda ki herkesi de özlediğini belirtti.

Hollandalı yıldız futbolcunun açıklamaları ise tam olarak şöyle:

Fenerbahçe Avrupada Da Başarılı Olabilecek Bir Takım

Fenerbahçe sadece Türkiye’de değil UEFA Avrupa Ligi‘nde başarılı olabilirler. Feyenoord olarak Manchester United ve Fenerbahçe ile bir üst tur için mücadele etmeliyiz.

Takım Arkadaşlarını Özleyen Dirk Kuyt: ”Onları görmek güzel olacak.”

Fenerbahçe ile oynayacak olmam çok özel bir his. 3 yılım Fenerbahçe ile geçti. Fenerbahçe‘de tanıdıklarımla hala görüşüyorum. Skrtel, Van Persie, Volkan, Alper, Mehmet Topal, hala oradalar. Onları görmek için sabırsızlanıyorum. Onları görmek güzel olacak.

Kuyt’ın Van Persie Hakkında Olan Açıklamaları

Bence Robin hala çok iyi. Herkes yeteneklerinin farkında. Bir yorum yapamam ama Van Persie yüzde 100 formdayken çok iyi bir oyuncu, Fenerbahçe’ye faydalı olacağını düşünüyorum.

Hollanda Asıllı Oyuncunun Fenerbahçe Özlemi

Fenerbahçe taraftarını çok özledim. Fenerbahçe‘deki herkesi özlüyorum. Takım arkadaşlarımı taraftarlarımı hatta yönetim kadrosunu özlüyorum. Onlara tekrar ‘Merhaba’ demek istiyorum. Hayatımın en özel günleri orada geçti.

Fenerbahçe’ye Avrupa Da Güvendiğini Belli Eden Açıklamalar 

Kadıköy’de maç kazanmanın ne kadar zor olduğunu biliyorum. Fenerbahçe‘nin giderek iyi oynadığını herkes görüyor. Avrupa’da ilk maç hayal kırıklığı oldu ama giderek düzeliyorlar. Hem ligde şampiyonluğa oynayacaklar hem de bir üst tura çıkacaklardır. Fenerbahçe ile zor bir maç olacak.

Türkçe Veda…

Türkçe olarak son sözlerini söyleyen Kuyt, “Her şey çok zor ama Fenerbahçe çok güzel” diyerek açıklamalarına son verdi..

 

JUSTİN TV İLE FENERBAHÇE'DE GÜNDEM-27.09.2016 ile Benzer Yazılar:

970x90

Son Yorumlar600x120

close


120x600

close