768x90

JUSTİN TV İLE BEŞİKTAŞ'TA GÜNDEM-29.09.2016 JUSTİN TV İLE BEŞİKTAŞ'TA GÜNDEM-29.09.2016Şenol Güneş’in Maç Sonrası Açıklamaları 439

Beşiktaş teknik direktörü Şenol Güneş 1-1 biten Beşiktaş-Dinamo Kiev maçı hakkında açıklamalar da bulundu…

Beşiktaş teknik direktörü Şenol Güneş, 1-1 sonuçlanan 2. hafta Şampiyonlar Ligi maçı hakkında açıklamalar da bulundu. Saha da top ile daha fazla oynayan ve dominant duran taraf her ne kadar Beşiktaş‘ta olsa, Dinamo Kiev‘in golü önlenemedi ve siyah beyazlı ekip 1 puan ile sahadan ayrılmak zorunda kaldı.

Maçtan sonra ise teknik adam ile düzenlenen röporaj da, takımın hem savunma da hem de atak da baskın olduğu ancak istenilen sonuca ulaşılamadığı dillendirildi: “İyi kapanıp, çok koşan bir takıma karşı oyun anlayışı olarak düşündüklerimizi yapmaya çalıştık. İkinci golü de atabilirdik. Yediğimiz gol tartışılır. Oyuncumun dokunması da hata, dokunmamışsa faul değildi.”.

Yemiş oldukları gol ile de moralman bir düşüş yaşadıklarını ve bu durumun da takıma kötü performans olarak döndüğünü belirten Şenol Güneş, açıklamalarına şöyle devam etti: “Rakip de beraberlikten sonra önde oynamaya çalıştı. Oyunun son bölümleri düşündüğümüz gibi gelişmedi. Hem skorun verdiği moralsizlik hem fizik düşüşle oyunu 1-1 berabere bitirdik.”.

Skor hakkında da açıklama yapan ve beraberliğin kendisini memnun etmediğini dile getiren Güneş: “Golü yediğimiz 65. dakikaya kadar oyunun hakimi bizdik. İlk yarıda Quaresma ve Talisca ile pozisyonlar bulduk. Buna ikinci yarı da dahil. Beraberlik golünden sonra tempomuzda düşüşler oldu. Üstün götürdüğümüz maçta basit bir golle puan kaybetmek üzüntü verici. Taraftar da saha da güzeldi. Oyuncular da elinden geleni yaptı. Skor kötü oldu. Yarış devam ediyor. Napoli‘nin de ilk maçını izledim. Dinamo Kiev‘den üstün oynamadı.” cümlelerini ihtiva etti.

Röportaj sırasında orada bulunan Ukraynalı gazetecilerin her biri, teknik adamı ve yönetim ekibini alkışladı.

Tolgay Arslan’ın Maç Sonrası Açıklamaları 553-1

Beşiktaş oyuncusu Tolgay Arslan, dün akşam oynanan Dinamo Kiev maçı sonrasında bazı açıklamalar da bulundu ve maç içerisinde takımın hatalarını analiz etmeleri gerektiğini söyledi…

1-1 kalarak sahadan Şampiyonlar Ligi 2. maçında da 1 puan ile ayrılan Beşiktaş, bir sonra ki maç adına Dinamo Kiev karşısında yapmış oldukları hataları ayırt ederek çıkmayı planlıyor. Bu duruma öncülük eden kişi ise oyuncular arasında Tolgay Arslan oldu. Tolgay, maç sonrasında yapmış olduğu açıklama da: “Maalesef 3 puan kaçtı. İlk yarı iyi başladık, baskı kurduk ve golü bulduk. Pozisyonlara girdik ama maalesef atamadık. Hatalarımızı iyi analiz etmemiz lazım.” cümlelerini kullandı.

Quaresma’nın Maç Sonrası Açıklamaları 558

Maç sonrası açıklama yapan isimlerden bir diğeri de Portekiz asıllı yıldız oyuncu Quaresma oldu…

29. dakika da atmış olduğu firikik ile takımı ve taraftarı adeta ateşleyen Quaresma, ortaya çıkan skorun Beşiktaş adına haksızlık olduğunu savundu: “Haksız bir skor ortaya çıktı. Bütün maçı biz kontrol ettik, iyi de oynadık.”

“Aramızdan ayrılan oyuncular var, yeni oyuncular var. Maçta çok çalıştık, gerçekten çok çalıştık. Bütün takımı kutlamak lazım.”

“Hocamızın direktifleri doğrultusunda frikikleri kullanan oyunculardan biriyim. Gol attım ama mutlu değilim.”.

JUSTİN TV İLE BEŞİKTAŞ'TA GÜNDEM-29.09.2016 ile Benzer Yazılar:

Etiketler:

970x90

Son Yorumlar600x120

close


120x600

close