768x90

JUSTİN FENERBAHÇE'DE GÜNDEM-29.09.2016 JUSTİN FENERBAHÇE'DE GÜNDEM-29.09.2016Fenerbahçe Feyenoord Maçı Hazırlıklarını Tamamladı

768-1

Fenerbahçe, bugün Feyenoord ile karşılaşacağı müsabakanın hazırlıklarını tamamladı…

Fenerbahçe Can Bartu Tesisleri‘nde yapılan antrenmanlar da oyuncularını Aziz Yıldırım, Genel sekreter ve Basın Sözcüsü Mahmut Uslu izledi.

İlk 15 dakikası basına açık olarak yapılan antrenmanlar da yönetim Dick Advocaat‘in elindeydi. Isınma hareketleri ve koşu ile idman hazırlığına giriş yapan oyuncular daha sonrasında koordinasyon hareketlerine geçti. 5’e 2 olarak top kapma ve pas çalışması yapıldı.

ilk 15 dakikadan sonra basına kapalı olarak idmanlarına devam eden Fenerbahçe ekibinde bu kapalı dakikalar içerisinde, Feyenoord maçının taktiklerinin yapıldığı bilgisi verildi.

İdmanın tamamlanması ardından da oyuncular kampa girerek, maçı beklemeye koyuldular.

Dirk Kuyt Feyenoord-Fenerbahçe Maçı Öncesi İçin Konuştu

562

Bugün oynanacak olan Feyenoord-Fenerbahçe maçı için basın toplantısında konuşan eski Fenerbahçe oyuncusu Dirk Kuyt, bazı açıklamalar da bulundu…

 Bugün Feyenoord-Fenerbahçe maçı ile ilgili açıklamalar da bulunan Dirk Kuyt, düşüncelerini ihtiva etti. Maçtan önce yapılan açıklamaların tam metni şöyle:

 “Buraya geldiğim için çok çok sevinçliyim. Beni çok güzel karşıladılar. Sanki hiç gitmemiş gibiyim. Yeni yerleri gezdirdiler bana.”

“Sadece ben değil. Ailemle birlikte buraya bir sene sonra ilk kez geldik. Onlar için de tekrar İstanbul’a gelmek muhteşem bir duygu. Çok şeyi özledik. İstanbul, Fenerbahçe… Şu anda ilk aklıma gelen Fenerbahçe‘de ki güzel anılarım.”

Fenerbahçe‘ye çıktıkları yeni yolda başarılar diliyorum. Hollanda’da da Fenerbahçe‘yi takip etmeye çalışıyorum. Hala kulüpten arkadaşlarla iletişimim var. Onlarla görüşüyorum.”

Van Persie çok değerli bir oyuncu. Teknik adamdan yeterli güven ve desteği alırsa, çok başarılı olacaktır.”

Fenerbahçe için her şeyimi verdim. Sonuna kadar savaştım. Bunu Feyenoord için de yapacağım ama bunu saygı çerçevesinde yapacağımı söyleyebilirim.”.

Fenerbahçe teknik direktörü Dick Advocaat ve takım kaptanı Volkan Demirel bugün oynanacak olan Fenerbahçe-Feyenoord maçı öncesi bazı açıklamalar da bulundular ve gelen sorulara cevap verdiler…

22.05’te Justin TV ile canlı izleme şansına sahip olacağınız Feyenoord-Fenerbahçe maçı öncesinde takım kaptanı ve takım teknik direktörü bir arada basın toplantısı verdiler.

Volkan Demirel takımın içerisinde yer alan herhangi bir sorunun olmadığını dile getirdi. Dick Advocaat ise Volkan Şen, Van Persie üzerinden gelen sorulara cevap verdi. Teknik adam ayrıca taraftarları da stada davet etmeyi unutmadı. Volkan Demirel ise maç öncesi şöyle bir açıklama da bulundu:

Feyenoord‘un durumunu biliyoruz. Hocamız bize gerekli bilgileri verdi. Kazandıkça takım olma yolunda ilerleyeceğiz. İstediklerimizi sahaya yansıtırsak istediğimiz skoru elde edeceğiz.Takım anlamında defansta ve savunma yapmada sorun olduğunu düşünmüyorum. Şanssızlık da yaşıyoruz. Futbolda bunlar var. Bazen her şeyi yaparsınız, işler kötü gider, bazen kötü gidersiniz ama işler iyi olur. Ben kendi adıma söyleyeyim, Fenerbahçe forması giymenin ne demek olduğunu biliyorum, elimden geldiğince de arkadaşlarıma anlatmaya çalışıyorum. İçeride bir sorun yaşadığımız gibi bir durum söz konusu değil.”.

Dick Advocaat açıklamayı devralan isim oldu: ”Şu anda oyuncu rotasyonu yapacak durumda değiliz. En iyi kadromuzla sahada olacağız. Şampiyonluk yarışında rakibimizin kim olduğu sorusunu cevaplamak zor. Avrupa‘da ise grupta Manchester United en güçlü takım… Diğerleri ikinci olmak için mücadele edecek. Bildiğiniz gibi Feyenoord, United karşısında galibiyet aldı. Bu nedenle yarın kazanmak zorundayız.”.

Açıklamasını Van Persie ismini zikrederek bitiren Dick Advocaat, bu konunun henüz bir netlik kazanmadığını bildirdi.

 

JUSTİN FENERBAHÇE'DE GÜNDEM-29.09.2016 ile Benzer Yazılar:

Etiketler:

970x90

Son Yorumlar600x120

close


120x600

close