768x90

JUSTİN TV İLE FENERBAHÇE'DE GÜNDEM-30.09.2016 JUSTİN TV İLE FENERBAHÇE'DE GÜNDEM-30.09.2016Jeremain Lens’in Maç Sonrası Açıklamaları

535

Fenerbahçe‘nin 1-0 kazanmış olduğu UEFA Avrupa Ligi maçı olan Feyenoord-Fenerbahçe maçı, Hollandalı ekip için adeta şok edici bir maç oldu. Uzun bir zamandır ellerinde galibiyet serileri ile adeta gövde gösterileri yapan takım, sert kayaya çarptı…

Avrupa da her maçını kazanarak Fenerbahçe karşısına çıkan Hollanda ekibi takım, sert kayaya çarptı. Maç öncesinde Feyenoord‘ten sürekli olarak bir iğneleme ve küçümseme havaları eserken, durum maç sonrası tam tersine döndü. Maçtan sonra açıklama yapmak için mikrofon uzatılan isimler arasında olan ve maç içerisinde oldukça iyi bir performans sergileyen Jeremain Lens, önemli ve iddialı cümleler de bulundu.

Hollanda asıllı futbolcunun maç sonrası yapmış olduğu açıklama metni tam olarak şöyle: ”Fenerbahçe Avrupa’nın büyük takımlarından biri, onları yenebileceğimizi gösterdik. Galibiyetten dolayı mutluyum. İyi yoldayız, kendimizi geliştiriyoruz. Bu dönemde bu galibiyetleri almaya devam edersek güzel olacak. Bu akşam 1-0 kazandık, ama yine de az gol attık. Gol pozisyonlarındaki etkinliğimizi geliştirmemiz gerekiyor”.

Fenerbahçe‘nin rakipleri arasında yer alan Manchester United karşılaşması sorulunca kendisine, verdiği cevap: ”Manchester United‘i neden yenmeyelim? Herkesi yenebiliriz, yeter ki %100’ümüzü verelim, konsantre olalım.” oldu.

Hasan Ali Kaldırım’ın Maç Sonrası Açıklamaları

361

Fenerbahçeli oyuncu Hasan Ali Kaldırım, Feyenoord maçı sonrasında maç ile ilgili açıklamalar da bulundu…

Feyenoord karşısında 1-0 galip gelen Fenerbahçe, tüm olumsuz yorumlara rağmen sahadan 3 puan alan taraf olurken, Hasan Ali Kaldırım da takımı adına açıklama yapan isimler arasında oldu ve bu duruma değindi: “Zor bir mücadele oldu. Feyenoord iyi takım. Şu zamana kadar hiç maç kaybetmemişti. Taraftarımıza böyle bir maç izlettiğimiz için çok mutluyuz. Umarım tribünlerimiz dolar ve hem Türkiye’de hem de Avrupa’da taraftarımıza daha iyi maçlar izlettiririz.”.

Feyenoord karşısında kazanacaklarını tahmin edemeyen kitlenin bir hayli fazla olduğunu söyleyen Hasan Ali Kaldırım, önlerinde yer alan Manchester United tehdidine de değindi. Bu maç karşısında da ellerinden geleni yapacaklarını belirten başarılı oyuncu, Avrupa da prestijli bir yere gelmek istediklerini de bildirdi: “Bence bu akşam Feyenoord karşısında kazanacağımız tahmin edilemedi. Manchester United‘a karşı da elimizden geleni yapacağız. Avrupa’da hak ettiğimiz yere gelmek istiyoruz.”.

Maç Sonrası Volkan Demirel’in Açıklamaları

624

Maç sonrası takım kaptanı Volkan Demirel de açıklama yapanlar arasındaydı…

Feyenoord galibiyeti sonrasında önemli açıklamalar da bulunan Volkan Demirel: “Avrupa’nın en iyi oynayan takımlarından birine karşı oynadık. Hep söylüyorum… İyi takım olduğumuzu biliyoruz. Sadece biraz daha zamana ihtiyacımız var. Bu galibiyet bizi takım olmak anlamında bir üst düzeye çıkaracaktır. Hocamızın oturtmak istediği bir sistem var. Ne kadar çok galibiyet alırsak sisteme o kadar hızlı adapte olacağız.” ifadelerini ihtiva etti.

 

JUSTİN TV İLE FENERBAHÇE'DE GÜNDEM-30.09.2016 ile Benzer Yazılar:

970x90

Son Yorumlar600x120

close


120x600

close