768x90

Justin Tv İle Fenerbahçe'De Gündem-26.01.2017 Justin Tv İle Fenerbahçe'De Gündem-26.01.2017Fenerbahçeli Yıldıza Süpriz Bir Talip Çıktı

 Spor Toto Süper Lig ekiplerinden Fenerbahçe forma giyen Hollandalı oyuncu Robin Van Persie adına sürpriz bir talip çıktı…

Sarı-lacivertli ekibin tecrübeli futbolcu ismini Robin Van Persie uzun zamandır takım da istediği performansı sergileyemeyince, camiadan tepki almıştı, bunun üzerine yönetim ekibi Hollandalı oyuncuyu gözden çıkarmaya karar kalınca sürpriz bir isim Van Persie adına talip oldu. Sao Paulo Kulübü oyuncuyu transfer etmek mahiyetinde ciddi anlam da tecrübeli oyuncu ile ilgileniyor. Brezilya basınında yer alan habere göre Sao Paulo ekibi Hollandalı yıldızı kadrosuna katmak istiyor.

Sao Poulo başkanı transfer ile ilgili açıklamalar da bulunurken oldukça çarpıcı cümleler ihtiva etti. Başkan isim: ”Dünya çapında birisini kadromuza katmak istiyoruz. Fenerbahçe’de forma giyen Robin Van Persie Dünya Kupası’nda oldukça dikkatleri üzerine çekmişti ve Brezilya futbolunda önemli bir isim olarak anılmıştı. Şimdi ise Dünya Kupası‘nda ülkemiz de performans sergileyerek insanların ilgisini çeken Hollandalı Yıldızı takımımıza alarak uzun süreli bir anlaşma sağlamak istiyoruz. Biz elimizden geldiğince geniş şartlar kullanmaya çalışacağız. Fenerbahçe’de bir adım atarsa Hollandalı Yıldızı takımımızla görmekten oldukça mutluluk duyacağız.” dedi

Mehmet Ekici Transferinde Son Durum 

Yılan hikayesine dönen Mehmet Ekici transferinde son duruma yönelik yetkili isimlerden resmi siteden açıklama yapıldı…

Sarı-lacivertli kulübün resmi sitesinden yapmış olduğu açıklama tam metin olarak söyle:

“Bazı internet mecralarında ve sosyal medyada, kulübümüzün Mehmet Ekici ile ilgili fiyat arttırarak, futbolcunun kulübüne 3 milyon euro teklif ettiğine dair asılsız haberler yer almaktadır.

Kulübümüzün bahse konu futbolcu ile ilgili son teklifi 2 milyon euro olup, bunun dışında bir teklif yapılmamıştır. Dolayısıyla söz konusu haberler yalandır.”

Aziz Yıldırım Taraftara Müjdeli Haberi Verdi

Fenerbahçe başkanı Aziz Yıldırım taraftara müjdeli bir haber verdi…

Habertürk gazetesinde çalışan Meriç Müldür ile görüşme yapan Başkan Aziz Yıldırım, akım içerisinde transfer adına yapılan oldukça geniş çaplı bir çalışma olduğunu yazara belirtti. Şu an için bir sonuca ulaşılmasa da ilerleyen dönemler de mutlaka takıma koordine olabilecek bir oyuncunun alınacağını camiaya belirtti.

Aday ismin oldukça fazla olması transfer suresinin uzamasına neden olan en büyük etmen olduğunu belirten Aziz Yıldırım eninde sonunda bu isimlerden bir tanesinin sarı-lacivertli ekipte forma giyeceğini belirtti.

Justin Tv İle Fenerbahçe'De Gündem-26.01.2017 ile Benzer Yazılar:

970x90

Son Yorumlar600x120

close


120x600

close