768x90

Justin Tv İle Galatasaray'da Gündem-26.01.2017 Justin Tv İle Galatasaray'da Gündem-26.01.2017İmparator Galatasaray’a Mı Geliyor

 Spor Toto Süper Lig ekiplerinden Galatasaray başkanı Dursun Özbek yapmış olduğu açıklama ile gündeme bomba gibi düşen bir haber de aracı oldu…

Levent Nazifoğlu kısa bir süre önce basın mensuplarına ”2018 tarihinden sonra Galatasaray‘ı kimse tutamayacak” açıklamasını yaparak taraftara bir nevi umut saçmıştı. Yetkili isminin işaret ettiği bu iddialı değişimin temeli ise ”2T” formulüne dayanıyor. Bahsedilen formüle göre Galatasaray içerisinde büyük bir sıkıntı olmadığı sürece sezonu sarı kırmızılı ekip, Hollandalı çalıştırıcı Riekerink ile tamamlayacak. Hollandalı çalıştırıcının ardından ise futbol takımının idare ve teknik yapısında oldukça önemli bir değişiklik gerçekleşecek.

A milli takım da birçok eleştiriye maruz kalan Fatih Terim başkan Dursun Özbek’in Aklından bir türlü çıkmak bilmiyor. Özbek sarı-kırmızılı ekibe tarihi başarılar getiren Fatih Terim‘i yeniden Galatasaray’a kazandırmak istiyor ancak bu sefer daha farklı bir yöntem ile Fatih Terim’in takıma idareci olarak geri dönmesi isteniyor. İmparatora yapılacak olan teklifte sunulan şartlardan en önemlisi ise: ”Sportif A.Ş’nin başına Fatih Terim geçirilecek ve futbol yapılanmasından sorumlu tutulacak. Transfer kurulu scout ekibi altyapılar ve futbol yatırımları tamamen Fatih Terim‘e ait olarak bağlanacak.” oldu.

Podolski’den Örnek Davranış

 Ziraat Kupası‘nda atmış olduğu 5 gol ile taraftarların gönlünde taht kuran Podolski’den medyaya yansıyan oldukça örnek bir davranış dikkatleri çekti…

Ziraat Türkiye Kupası Erzincanspor mücadelesinde 5 gol ile adeta şov yapan Lukas Podolski saha dışında da göstermiş olduğu davranışlar ile Galatasaraylı camianın gönlüne bir kez daha taht kurmayı başardı.

Yaklaşık 6 ay önce bir Aracın kendisine çarpması sonucunda yatağa mahkum olan Soner Efe isimli genç çocuğa Alman yıldız oyuncu yardım elini uzattı.

Soner Efe’nin koyu bir Galatasaraylı olduğunu öğrenen Podolski, hem Soner Efe ile buluştu hem de 5 gol attığı maçta ki formasını minik taraftara hediye etti.

Diğer taraftan basın mensuplarının sorularına da yanıt veren yıldız futbolcu: ”Ben buralara kadar sokaktan geldim Almanya da benim tarafımca yapılan ve kimsesizler için olan bir okulum var her zaman oraya yardım ediyorum ve bundan da gurur duyuyorum Bugünkü maçta giydiğim formayı da büyük taraftarımız Sonar Efe’ye verdim.” şeklinde konuştu.

Soner Efe’ye çarptıktan sonra kaçan trafik teröristi ise hala bulunamadı…

 

Justin Tv İle Galatasaray'da Gündem-26.01.2017 ile Benzer Yazılar:

970x90

Son Yorumlar600x120

close


120x600

close