768x90

Justin Tv İle Beşiktaş'ta Gündem-26.01.2017 Justin Tv İle Beşiktaş'ta Gündem-26.01.2017Demba Ba’dan Taraftarlara Ve Beşiktaş Ekibine Mesaj Var 

Spor Toto Süper Lig ekiplerinden Beşiktaş‘ın uzun zamandır transfer etmek istediği oyunculardan bir tanesi olan Dem Baba’dan siyah beyazlı ekibe ve taraftarlara özel mesaj geldi…

Takımın eski yıldızlarından olan ve golcü takviyesi için akla ilk gelen Demba Ba kendisini oldukça seven siyah beyazlı taraftarlara seslenerek özel bir mesaj gönderdi.

İstanbul ve Beşiktaş‘ı oldukça fazla özlediğini ve bir kez daha bunu yapmaktan kaçınmayacağını belirten Senegal asıllı futbolcu görüşme süreci hakkında da bilgiler verdi.

Taraftarları özlediğini bir kez daha tekrarlayan golcü forvet: ”Beşiktaş ve taraftarlar kalbim de her zaman başka bir yer de olmuştur. Bura da değilken bile her zaman iletişim de kaldık. Onları çok özledim. Eğer bir aksilik olmazsa pazartesi günü İstanbul da bulunacağım ve yönetim ile özel bir görüşme yapacağız. Transfer konusunda bir yorum belirtmek gerekirse yüzde 80 olumlu bir sonuca ulaşacağımızı ve herhangi bir sorunun çıkmayacağını inanıyorum.” ifadelerine yer verdi.

Çin de bacağı kırıldıktan sonra yaklaşık bir 6 ay kadar sahalardan uzak kalmak zorunda olan ve bu nedenle de normal sağlık kontrolüne nazaran oldukça detaylı bir sağlık kontrolünden geçirilecek olan Senegal asıllı Yıldız forvet, kendisine olan güvenini de iddialı sözler ile gözler önüne bir kez daha serdi. İstanbul’a gelir gelmez direkt olarak testlere tabi tutulacağını anlatan 31 yaşında ki yıldız futbolcu: ”İyileşme süreci beklediğimden daha iyi ilerledi ve oldukça başarılı bir şekil de buraya kadar geldi. Kendimi eskisinden daha iyi hissediyorum. Şubat sonu ya da Mart başında sahalar da yeniden olabileceğimi düşünüyorum.” dedi.

Beşiktaş’ın Ersan Adem Gülüm Kiralık Anlaşması Kesin Olarak Borsaya Bildirildi

Spor Toto Süper Lig ekiplerinden Beşiktaş eski oyuncusu olan Ersan Adem Gülüm ile olan transfer iletişimsizliğini kiralama formülü ile giderdi ve resmen kiraladığını borsaya bildirdi

Spor Toto Süper Lig lideri olan siyah-beyazlı ekip bir transferi daha borsaya bildirdi. Eski futbolcusu Ersan Adem gülüm ile bonservissiz bedeliyle transfer sözleşmesinde masaya oturan Beşiktaş için ekibinden onay gelmemesi üzerine bu transfer sözleşmesinden vazgeçmiş Ersan Adem Gülüm’ü takıma satın almayı reddetmişti. Bunun üzerine eski futbolcu takıma geri dönmek için ısrar edince, Ersan Adem Gülüm transferine kiralık formülü getirildi.

Siyah-beyazlı ekibin resmi sitesinden yapılan açıklama ise Ersan Adem Gülüm kiralık transferinin kesin olarak sonlandırılması ve kiralık anlaşma içerisinde yer alan ayrıntılara yönelik oldu. İşte resmi siteden yapılan açıklamanın tam metni:

 “Ersan Adem Gülüm’ün geçici transferi konusunda kulübü ve kendisiyle anlaşmaya varılmıştır.

Hebei China kulübüne kiralama bedeli ödenmeyecektir.

Oyuncuya 2016-2017 Sezonu için 400.000 AVRO garanti ücret ödenecektir.

Ayrıca puan başı ücret ödenmeyecektir.”

 

Justin Tv İle Beşiktaş'ta Gündem-26.01.2017 ile Benzer Yazılar:

970x90

Son Yorumlar600x120

close


120x600

close