768x90

Justin Tv İle Fenerbahçe'de Gündem-27.01.2017 Justin Tv İle Fenerbahçe'de Gündem-27.01.2017Volkan Demirel Yerinde Duramadı 

 Fenerbahçe takım kaptanı Volkan Demirel THY Euroleague Fenerbahçe Galatasaray derbi maçı karşılaşmasında müsabakayı izlerken adeta yerinde duramadı…

Maçı Ülker Sports Arena’da takip eden Volkan Demirel mücadeleyi en önden takip ederken hop oturup hop kalktı. Fenerbahçe’nin maçı 85-80 kazanmasıyla coşan Volkan Demirel kalktığı gibi soluğu saha içerisinde alarak basketbol takımı ile omuz omuza birlikte tezahürat yaptı. Tribünde seyirci rolünden soyunan ve amigoluğa doğru saha içine koşan Volkan Demirel ”işte böyle her sene böyle” tezahüratına Fenerbahçe basketbol takımı adına yaptırdı.

PFDK’dan Fenerbahçe’ye Ağır Ceza!

 Profesyonel futbol Disiplin Kurulu sarı-lacivertli ekibe 225 bin 500 TL para cezası verdi…

Profesyonel futbol Disiplin Kurulu profesyonel ligler de oynanmış olan haftanın maçları ardından alınan özel kararları kamuoyuna duyurdu. Sarı-lacivertli ekip adına kararını belirten Profesyonel futbol Disiplin Kurulu taraftarların çirkin ve kötü tezahürat nedeniyle takıma 200 bin değerinde, saha da yaşanan olumsuz olaylar nedeniyle ile de 15 bin değerinde para cezasını ön görürken, takım halinde sportmenliğe aykırı olarak hareket etmeleri nedeniyle de Fenerbahçe‘ye 10.500 TL ek olarak para cezası verildi ve toplam da 225 bin 500 TL değerinde ki bir para cezası Fenerbahçe’ye verildi.

Fenerbahçe’ye Sürpriz 10 Numara Oyuncusu

 Fenerbahçe de 10 numara oyuncuları listesine sır gibi bir isim daha ekledi…

Fenerbahçe‘nin renklerine katmak istediği transfer listesinde yer alan sürpriz orta saha oyuncusu olan Sebastiyan Mrrcelo Blanco yönetim ekibinin kendisi ile irtibata geçmesi üzerine Fenerbahçe ile ilgilendiğini belirtti. Önce ki günler de Brezilya ekibi Sao Paulo’ya giden yönetici ekiplerinden Ali Yıldırım ve Önder Fırat Yıldız orta saha oyuncusunun menajeri ile bir araya gelerek transfer hakkında görüşüldüğü öğrenildi. Fenerbahçeli yöneticiler menajer isim ile görüştükten sonra Arjantin asıllı 10 numara için Buenos Aires’e geçerek bu sefer kulübün yöneticileri ile bir araya gelerek oyuncunun transfer işlemleri hakkında görüşmek istedi.

Fenerbahçe yönetim ekibi yetkilileri bu görüşme de kulübe oyuncunun kiralık olarak transfer edilmesi şartını karşı tarafa sunarken anlaşma da sarı-lacivertli taraftan verilecek olan rakamında 1 milyon dolar olduğu ifade edildi.

Fenerbahçe’nin Arjantin asıllı yıldız 10 numara oyuncunun bonservis bedelini almak istemesi durumunda oyuncunun kulübüne 3.5 Milyon Euro değerinde bir bonservis bedeli ödemesi gerektiği de vurgulandı.

Haber kaynağını kulübü genel sekreteri: ”Türkler bizim konumuz olmak istediler ve biz de onları ağırladık.” şeklinde bir açıklama yaparak doğruladı.

Fenerbahçe yönetiminin ise Blanco transferini cumartesi günü yapılacak olan Divan Kurulu toplantısında kamuoyuna duyurması planlandığı da öğrenildi.

Oyuncu hakkında ise kısa bir bilgi edinmek gerekirse 15 Mart 1988 doğumlu olan 10 numara oyuncusu 1.68 metre boyunda fiziğe sahip… 2005-2011 yılları arasında Lanus ekibinde 2011-2014 yılları arasında ise Metalist Kharkiv ekibinde forma terleten 10 numara oyuncusu 2014-2015 de West Bromwich de ve 2015’ten sonra da san Lorenzo da top koşturuyor.

 

Justin Tv İle Fenerbahçe'de Gündem-27.01.2017 ile Benzer Yazılar:

970x90

Son Yorumlar600x120

close


120x600

close